Op zondag 22 januari a.s. houdt de Modelbouw Vereniging Waterland tussen 11 en 16 uur een "inloopdag".
Voor de treinenliefhebbers is in het clubgebouw de grote treinbaan, welke 25 meterlang is, en bestaat uit een Nederlands deel (gelijkstroom) en een Duits  deel (wisselstroom). Het Duitse deel van de modelbaan zal in werking zijn en er wordt gereden met treinen in de schaal 1:87, ook wel bekend als H0. Ook andere onderdelen van modelbouw zullen getoond worden. Kom gezellig langs om in onze kantine meer info te krijgen over verschillende takken van modelbouw binnen onze vereniging.

Tegelijkertijd wordt ook de "Brushless Buggy Winter Masters race" op het offroadcircuit van de MVW gereden. Deze cup bestaat uit 4 verschillende races door Nederland. De 2de race vind in Purmerend plaats. Er gaat een felle strijd tussen de verschillende coureurs plaatsvinden. Grote sprongen op de offroadbaan en hoge snelheden van wel 70 kilometer per uur worden er bereikt.

Modelbouw Vereniging Waterland (MVW)

Trimpad 8, 1443 WB Purmerend

(Naast de skeelerbaan)